Zápisky‎ > ‎

Svod a bonitace ČSV - Roudnice nad Labem - 17.4.2010

posted 19 Apr 2010, 01:17 by Hanka Čertíková   [ updated 21 Apr 2010, 05:04 ]
Existují lidé, kteří se podívají na náhodné čévéčko a jsou schopni vám říci nejen jak se jmenuje, ale i komu patří, kde bydlí, jeho rodokmen do prababičky a oblíbenou barvu.
Já mezi tyto lidi rozhodně nepatřím, takže ačkoliv jsem fotila různé psy, jména nevím a ocením, když mi do komentářů k fotkám napíšete, o jakého psa se jedná. (Informace o oblíbené barvě klidně taky:)

Rakša se nechala oficiálně svést, změřit a prohlídnout. Těchto nezáživných pár minut bylo vyváženo bohatým seznamováním s desítkama dalších čévéček, některá mohla i obejmout a požvejkat.
Oběd jsme snědli na břehu Labe v restauraci se zahrádkou, kde Rakša dostala misku s pitím, kterou okamžitě uchopila do zubů a rozlila pod sebe.
V Labi pak našla velkou leklou rybu, kterou naštěstí nakonec nezkonzumovala.
Zato po návratu několik otrlých čévéčkářů dovolilo Rakše nejen olízat jejich nosy, brýle, uši, ale žvejkat i ruce, ba celou pěst v případě Pavla Hanušky.

Výsledek Rakši: A63 Oh P1, posuzovatelka A. Šimáčková

(Pro ty, co nejsou odborníky na šifry, kód oznamuje, že Rakša měří v kohoutku 63 cm, povahu má dobráckou - méně dráždivou a soulad se standardem ČSV výborný = nejlepší možný.)

A máme i autogram na věčné časy:)

Další fotogalerie:
  1. http://alissea.rajce.idnes.cz/svod_a_bonitace_csv_2010_jaro/#album
  2. http://www.csvlcak.cz/gallery/thumbnails.php?album=68
  3. http://picasaweb.google.cz/smecka313/BonitaceRoudniceDuben2010
  4. http://www.vlcanda.estranky.cz/fotoalbum/vylety-a-dovolene/roudnice_-svod-04_2010

Nakonec ještě poplácání sebe sama po rameni, páč NejPes Blesku mi pochválil akční fotku Rakši:)

Fotogalerie.

Na stránkách L'Rocca z Molu Es jsem narazila na výtečný záběr Rakši, kterak se prodírá z odkladačky ven. Ještě že je nakonec "tlustá jak prase", kdoví kde by jí byl konec, kdyby nebyla tak široká:)


Comments