Demonstrativní obůrka

Post date: May 05, 2013 8:49:56 AM

No vážně, tak se jmenuje výběh s vysokou na kraji Lánské obory. A shodou okolností to byl první návštěvní den sezóny. Pomazlila jsem si daňka:) Rakša, Fery a Emy by si ho určitě taky moc rádi "pomazlili", ale museli se spokojit s úvazem a pamlsky. Lánská obora byla krásná, zelená, tichá... a Emmy, Ferral a Rakša spolu ještě pořád krásně vycházejí. Ačkoliv Emmy zrovna hárá, ještě pořád je ochotná se Rakše podřídit a z jejího vrčení si moc nedělá, naopak ji provokuje a okusuje jako vždycky. Doufáme, že našim holkám snášenlivost ještě vydrží, abychom mohli společně výletovat nadále.

Krom Lánské obory jsme ještě popojeli na trasu bývalé koněspřežky u Lán. Je to ideální procházka, protože koněspřeží by nezvládalo dokopečky a skopečky, takže vede po vrstevnici:) Vlčákáře akorát varujeme - je tam plno nebojácné zvěře! My jsme potkali například daňky, a protože šli chvíli vedle nás a psi je cítili a chtěli si jít trochu zalovit, připravili jsme si lidské lovecké náčiní - a toto jsou naše úlovky:

Kdybych věděla, že Petr s tátou natáčejí, nezesměšňovala bych se se svým Sedni! Sedni! Sedni! a nic:)) Ale na fotce je vidět, že Rakša aspoň pokrčila nohy, to se počítá, ne? :]

Jak Fery tak Emmy projevili stromolezecké sklony. Rakša se zkusila přidat, ale když seskočila dolů a čumákem zryla jehličí, nějak jí ta akrobacie přešla... Fotky najdete ve fotogalerii na Picase, jako obvykle.

Novinky o Ferralovi a Emmy najdete tady. Ferral má mimo jiné letos plánovaná štěňata u naší chovatelky Myslím, že budou stát za pozornost:)