Ebi, Bart a Wichi

Post date: Apr 27, 2013 3:21:48 PM

Proběhl také jarní úklid skalky, kde byly ještě místy uchované pozdravy od štěňátek, tak ani nechtějte slyšet, jak při tom máma hudrovala:) Nejvíc se u toho všeho nadřel Šiva, jako vždycky.

Zapomněla jsem zmínit: Terka s Věrkou se tu před časem stavily zvykat Ebinku znovu na chlapy po té, co na ní nějaký opilý neurvalec spadl v MHD. Táta se svým vnukem v náručí tedy hrál opilého neurvalce a Ebi si od něj pamlsky z ruky brala, takže to nakonec nebude tak zlé:) Na všechno dohlížel Bart, kříženec hovawarta a setra, veliký a krásný pes. Rakša si myslela, že když se před ní po zemi plazí Ebinka, tak si může zavrčet i na Barta, a to se pletla, byla pěkně překvapená, když Bart okamžitě zareagoval "na hrubý pytel hrubá záplata"... tak Rakša svůj vše-šéfovací postoj poněkud přehodnotila a bylo:) Fotky na Picase.

Rakša dostala pochvalu, jaká je to výborná fenka, vyrovnaná a poslušná (aby ne, za pamlsky jsem s sebou měla buřtík a párek od sliveneckého řezníka...), tak snad jsme nedělaly vlčákům ostudu:) Z nějakého záhadného důvodu měla divý zájem o přetahovadlo, nezvedala se z odložení a dokonce povel "vstaň" jí nešel o něco méně, než jak jí nešel, když jsem jí ho učila naposled před bonitací:D Prostě byla to zábava a snad se tam zas objevíme dříve, než za rok. Fotky Wichi zde.

Dneska jsem si asi po roce opět vyšla s Rakšou na cvičák, a HafBO nezklamalo, bylo to výborné:) Navíc jsme tam potkali další fenu čsv, Wichahpi. Jak Rakša, tak Wichi už jsou velké a ohromně důležité šéfky, takže místo hraní spíš pomýšlely na rvaní, ale o to větší radost jsem měla z toho, jak se obě po chvíli cvičení zase zklidnily, a výcviková hodina proběhla bez konfliktů. Na závěr se i očuchaly a ježily se při tom už jen trochu:P