FeryEmmyRakšaCairroDany

Post date: Jun 23, 2014 7:29:46 AM

Účinkující: Emmy Kuklík, Ferral z Deštných lesů, Rakša (Xí od Úhoště), Dany (Danken Eden severu) a Cairro (Crash z Černých lesů).

Fotky moje, Janiny, a album z celého víkendu od Jany s Jardou.

Z Jaroměře jsme pokračovali ještě dál na sever a víkend strávili na Broumovsku, kde jsme pokračovali ve výletování, kochání, focení, grilování, spaní, atd. Navštívili jsme Teplické skály, kde byl příjemný chládek a kde si vlčáci poblíž Vlčí rokle s chutí zahopsali po skalách. Bylo tam spoustu turistů co byli zvědaví na "támhlety psy, co vypadají jako vlci, viděl jsi je?!" A do sborníku synonym pro plemeno československý vlčák jsem si přidala zatím nejlepší název: takovej ten českej ten, že jo?

Teplické skály - moje, Janiny.

Pak jsme se ještě trošku ztratili v neděli při hledání Ostaše, ale i tam někteří z nás vyšplhali. Já ne, já si válela šunky v lesní trávě, protože jsem byla ze všech aktivit neskutečně utahaná líná kůže:)

Ostaš - moje, Janiny.

Jak už to tak bývá, hromadné setkání většího počtu vlčáků je hlučná událost. V případě našich pěti šediváků hodně hudrování zastane Rakša, jako paní šéfová, ovšem tentokrát měl napilno i Ferral, protože Dany a Cairro jsou jeho dva synové v pubertálním věku.Nicméně celkem rychle se emoce uklidnily, pozice ujasnily, a lidi i psi si užili krásnou procházku podél cyklostezky z Jaroměře. Vlčáci běhali, honili se, koupali se, kousali se, zkusili ulovit čápa, a v případě Rakši ulovili asi tisíc polních myšek. Konalo se také hopsání na balíky sena, a to vše jsme dokumentovali mnoha foťáky: