Karlštejn a Chrustenice

Post date: Nov 24, 2013 5:52:39 PM

Helena poslala dvě pěkná videa, jak si spolu hrají Mysterka s její Hopinkou, když u toho Rakša není, aby si zjednala pořádek:)

Poslední pěkný podzimní víkend jsme si vyšli na Karlštejn s Jakovlky, protože Rakša konečně dohárala. Tentokrát se hárání držela zuby nehty, v nejlepším byla sedm týdnů. Až si říkám, že nám tím chce něco naznačit:) Když po pár týdnech viděla, že letos jí žádnýho svůdníka Shadowse nepřivezeme, slevovala ze svých nároků až nakonec popletla hlavu i starému kříženečkovi, kterého si jinak skoro ani nevšimne.

Je to ale úleva, moct ji zas pustit z vodítka, teď, když poslušnost už není slabší než hormonální bouře:) Jen Míša se tvářil zklamaně, když ho Rakša včera zase sotva pozdravila...

Karlštejnský kastelán má čévéčka rád, stejně tak paní z pokladny, tak jsme mohli zadarmo na cimbuří i se smečkou, ostatním spořádaně platícím turistům jsme se snažili pošklebovat jen děsně nenápadně:)

Další výlet byl dneska s Rubym a Bessinkou, karpatskou vlčicí, která od minula značně povyrostla. Bohužel se dost straní lidí a už vůbec se jí nelíbí, když na ní mířím foťákem. Nicméně Ruby se focení neštítí, a nastavoval svůj parádní zimní kožich nejen mě k focení, ale hlavně Rakše ke kousání, čehož Rakša bez váhání využila.

Zatímco Rakší web bezstarostně zanedbávám, chopila jsem se administrace stránek Klubu chovatelů československého vlčáka, a také Terce jsem udělala stránky její chovatelské stanice s Divokou krví. Stihly jsme to spustit akorát, než Terčina Ebinka porodila devět dcer, a když si pospíšíte, možná na vás ještě některá malá Bubla zbyde:)