Svod a bonitace ČSV - Roudnice nad Labem - 17.4.2010

Post date: Apr 19, 2010 8:17:50 AM

Existují lidé, kteří se podívají na náhodné čévéčko a jsou schopni vám říci nejen jak se jmenuje, ale i komu patří, kde bydlí, jeho rodokmen do prababičky a oblíbenou barvu.

Já mezi tyto lidi rozhodně nepatřím, takže ačkoliv jsem fotila různé psy, jména nevím a ocením, když mi do komentářů k fotkám napíšete, o jakého psa se jedná. (Informace o oblíbené barvě klidně taky:)

Rakša se nechala oficiálně svést, změřit a prohlídnout. Těchto nezáživných pár minut bylo vyváženo bohatým seznamováním s desítkama dalších čévéček, některá mohla i obejmout a požvejkat.

Oběd jsme snědli na břehu Labe v restauraci se zahrádkou, kde Rakša dostala misku s pitím, kterou okamžitě uchopila do zubů a rozlila pod sebe.

V Labi pak našla velkou leklou rybu, kterou naštěstí nakonec nezkonzumovala.

Zato po návratu několik otrlých čévéčkářů dovolilo Rakše nejen olízat jejich nosy, brýle, uši, ale žvejkat i ruce, ba celou pěst v případě Pavla Hanušky.

Výsledek Rakši: A63 Oh P1, posuzovatelka A. Šimáčková

(Pro ty, co nejsou odborníky na šifry, kód oznamuje, že Rakša měří v kohoutku 63 cm, povahu má dobráckou - méně dráždivou a soulad se standardem ČSV výborný = nejlepší možný.)

Fotogalerie.

Na stránkách L'Rocca z Molu Es jsem narazila na výtečný záběr Rakši, kterak se prodírá z odkladačky ven. Ještě že je nakonec "tlustá jak prase", kdoví kde by jí byl konec, kdyby nebyla tak široká:)