Už se tu zas něco bude dít

Post date: May 10, 2016 8:17:5 PM

Po slušné odmlce jsem se konečně dostala k aktualizaci Rakších stránek. Chystá se totiž na léto velká novina, kterou odhalím hned v následujícím zápisku. Naší fence je šest a půl roku, a je to pořád stejná hodná Rakša jako dřív, a i když už s ní nebydlím, vídám ji často a čas od času ji našim ukradnu a vyjedeme si na nějaké to vlčácké mecheche. Zvídaví mohou sledovat v mé fotogalerii (nebo-pokud se s vámi bavím-na google+ ;)s kým a kde se družíme, a pokud se vám zdá, že na fotkách jsou to samí vlčáci a nic jiného, tak to se vám nezdá, to jen já už ani nic jiného fotit neumím:)

Stejně tak táta zveřejňuje videa a fotky s Rakšou na svém G+ profilu, ale jestli jsou přístupné veřejně, nebo ne, to vám nepovím, protože sociální sítě jsou na mě příliš složité, a jak na facebooku tak na G+ věčně nevím, s kým já se ka a s kým se neka, jestli to, co zveřejním, uvidím já, velký bratr, nebo třeba i mé zamýšlené publikum, a vůbec - jak to přijde, že už i můj telefon je chytřejší než já?

Ale zpět od stěžování si k novinkám - trošku jsem změnila menu - vše najdete nahoře, aktualizovala jsem informace o Rakšiných štěňatech, ale ještě vám dlužím celou sadu fotek a rozplývání se nad tím, jak se daří Dance, která bydlí ve Španělsku. Postupně také doháním výběr a upravování těch povedenějších vlčáckých i jiných fotek na DeviantArt, zatím jsem asi v půli roku 2014, čili jestli chcete vidět například vlky pana A. z letošního jara, stavte se tu někdy příští rok:P Také jsem zjistila, že nám půlka článků přestala fungovat, tak snad už jsem je skoro všechny zprovoznila.